WYKRES BITCOIN’A WYGLĄDA CORAZ BARDZIEJ JAK 10,500 DOLARÓW W LUTYM.

Nie ma wątpliwości, że akcja cenowa Bitcoina była dziwna w ciągu ostatnich tygodni. Jak S&P 500 wszedł w zakres, tak i kryptokur waluta.

W ostatnim tygodniu, BTC dosłownie obracało w przedziale 5%. A w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, aktywa utknęły w przedziale 15%.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Chociaż wydaje się, że jest to pierwszy raz, kiedy Bitcoin Billionaire handluje w ten sposób od jakiegoś czasu, niektórzy z nich porównują ostatnią akcję cenową do lutowego haju z 2020 roku.

PODOBIEŃSTWA MIĘDZY BITCOIN’AMI Z ROKU 2020 I TERAZ ROSNĄ.
4 lipca pewien pseudonimowy inwestor kryptokurwalutowy zauważył, że niedawna akcja cenowa Bitcoina jest bardziej wstrząsająca niż może się to początkowo wydawać.

Komentując poniższy wykres, analityk napisał: „Dla wielu z was będzie to takie trudne.“

Jak widać, rajd Bitcoin’a w lutym i rajd widziany ostatnio uformowały zaokrąglone wzloty. Co ważniejsze, ukształtowały się one na tym samym poziomie: $10,500.

Jeśli historia się powtórzy, wiodąca kryptokurna waluta może wkrótce ulec silnemu załamaniu.
Analityk nie podał dokładnego celu cenowego, ale uwzględnił Fibonacciego Retracements ruchu z 3.700$ do 10.500$. Najbliższy poziom retracement to 38,2% retracement na poziomie 7.919 dolarów, a najbliższy to 50% retracement na poziomie 7.146 dolarów.

Nie jest to jedyne podobieństwo, jakie analitycy zaobserwowali pomiędzy wyżami wtedy i teraz.

Jak wcześniej informował Bitcoinista, specjalista ds. chmury Ichimoku podzielił się tym, że z perspektywy chmury, Bitcoin znajduje się w bardzo podobnym miejscu teraz, jak w lutym.

Wystarczy spojrzeć na adnotacje analityka. Pokazują one, że wracają niedźwiedzia chmura Ichimoku, która powstała przed katastrofą Bitcoina w marcu.